לוגו מוביייל

מערכת סולארית בבית עסק

למי זה מתאים? 

יש לך גג הגדול מ-200 מ"ר? אם אתם בעלי עסק, משקים, מבני תעשייה, מוסדות אקדמייה או כל מבנה אחר בעל שטח גג גדול יש לכם הזדמנות לעשות עסקה שפשוט אין שניה לה. 

למה זה כדאי?

כבעלי עסקים אתם נמצאים יום ביומו מול מספרים ויודעים לאן הכסף הולך ובדר"כ נאלצים לשאול מאיפה ניתן להכניס עוד. 

מערכת סולארית על גג העסק מאפשרת הכנסה פסיבית כמעט ללא התעסקות! תוספת הרווח תתווסף לתזרים המזומנים, תעזור למיתוג העסק ותכניס אתכם באלגנטיות למאה ה-21.

בנוסף ליתרונות אלו, ייצור חשמל בגג מאפשר לכם לנהל בצורה חכמה את ניהול האנרגיה ועומסי החשמל במקום ואף תאפשר להטמיע מערכות נוספות לטובת קליטת רכבים חשמליים ואגירת אנרגיה לקראת רשת החשמל העתידית.

מודל עסקי

הקמת מערכת סולארית על גבי שטח גג גדול היא הכלכלית ביותר. כמו בכל עסק כאשר מחלקים הוצאות קבועות למספר רב של אובייקטים התכנית נעשית כלכלית יותר ויותר. לשם המחשה מחיר לקילוואט מותקן של מערכת סולארית ביתית גבוהה בכ-25% יותר לעומת מערכת על גג מסחרי בגודל 800 מ"ר. 

ההכנסה ממערכת סולארית היא הכנסה קבועה ובטוחה לאורך 25 שנים שתכנס למחזור ההכנסות שלכם. 

שלבי עבודה

בשלב הראשון נבצע מידול של הגג בתוכנות מתקדמות להבנת פוטנציאל פריסת הפאנלים. 

בשלב השני נגיע לפגישה בה נבצע אפיון לפי צרכיכם בסוגיות של מיסוי, מי הלקוחות במבנה, דרישות חשמל ותכניות בינוי עתידיות, נושאי אסתטיקה, היתרים, סוג רכיבי מערכת, דרכי גישה לגג, אופן תפעול המערכת בעתיד וכיו"ב.

במקביל, נבחן ביחד את תשתית החשמל במבנה לצורך הבנה האם היא מתאימה לטובת הפרויקט וכן, את חוזקו של הגג והתאמתו. 

שותפות

רוצים שמישהו אחר יבצע את ההשקעה ואתם תקבלו צ'ק בסוף החודש? אנחנו נשמח לתכנן, לממן, להקים ולתפעל את המערכת לאורך השנים בשותפות איתכם. אתם תביאו את הגג ואנחנו נעשה את כל השאר.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם

דילוג לתוכן